KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13229091
nr 1322 9091
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), "Hoppla". Signerad, numrerad 12/85. Motivet: 28x30 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:48:16
27/4 20:43:16
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis